| Paul754880338 a întrebat:

Poate o fata sa aiba orgasm in timp ce face sex oral partenerului?

16 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Fata nu poti obtine orgasm cand faci sex baiatului. Se poate excita, dar nu are cum sa ajunga sa aiba un orgasm de la atat lucru.
Dar daca tu ii fac un cunilingus fetei, da, va putea avea orgasm.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA insa obtinerea/aparitia starii de orgasm in cazul femeii, depinde in mare masura de partener si de asemenea si de contextul in care este intretinut respectivul act sexual. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| sofisis a răspuns:

Asa degeaba? Doar pentru ca o suge? M-as mira sincer...

| Paul754880338 explică (pentru sofisis):

Eu stiu? Intreb si eu?

| Eireann a răspuns:

Sunt fete carora le place sa faca oral si le excits asta (mai ales cand vad cum reactioneaza partrenerul). Dar chiar sa aiba orgasm fara alta stimulare e putin probabil.

| Paul754880338 explică (pentru Eireann):

Multumesc!

| Paul754880338 explică (pentru Eireann):

Un raspuns coerent de la o persoana coerenta si informata. Multumesc.

| SalutCeFaceti a răspuns:

Da, dar e nevoie sa fie placerea ei maxima sa faca. FOARTE, dar FOARTE rar asa ceva. Orgasmul fara stimukare a zonelor erogene apare la 1/100000 dintre fete, ca exemplu. Posibil, dar foarte mici sansele.

| bbobo22 a răspuns:

Cred ca un raspuns de la o persoana de sex feminim ar fi mult mai util si mai aproape de adevar...

| Paul754880338 explică (pentru bbobo22):

Adevarat! Bine intuit! Asta vreau, de fapt. Un raspuns de la o persoana de gen feminin.

| Alegeo a răspuns:

Nu o sa aiba orgasm niciodata o fata daca tu nu o atingi.

| DecayingRuin a răspuns:

Daca se masturbeaza in timp ce face sexul oral, daca face 69, daca e threesome etc. atunci da