| anonim_1224 a întrebat:

Se poate sa fi insarcinata daca ai avut 2 contacte acum o luna, protejate amandoua.Menstruatia a venit, a tinut normal.Se poate sa ramai insarcinata?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E putin probabil, sansa este practic neglijabila in conditiile expuse. Trebuie tinut seama ca fiecare contact sexual, oricat de protejat are un oarecare risc de sarcina, de vreme ce nu exista un contraceptiv 100% eficient. Totusi, prezervativul, folosit corect, ofera o protectie suficient de buna pentru a considera ca riscul de sarcina e neglijabil. Totusi, ca sa fii 100% sigura, fa un test de sarcina din prima urina de dimineata.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Buna. Logic ca NU!

pa, pa.

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Daca menstruatia ti-a venit normal nu exista nici un risc. Stai linistita!

| doar.pt.voi. a răspuns:

Daca nu a ejaculat in ea...nu-i nici o problema. Sunt putine sanse de a ramane insarcinatahappy

| raisa1993maria a răspuns:

Cum sa ramai insarcinata daca v-ati protejat? stai linistita nu ai cum sa fii insarcinata, daca nici asta nu te linisteste fa-ti un test de sarcina cu toate ca e inutil!

| lavynika a răspuns:

Nu,stai linistita.

| LookBehinD a răspuns:

Nu.
Daca menstruatia a venit la timp si a fost normala esti in siguranta happy
(Bulinutza please tongue )

| Izu.Punk a răspuns:

Nu. nu se poate.