| dulcy a întrebat:

testul de sarcina negativ?
am facut testul, a iesit negativ, toate contactele au fost protejate, dar menstra m-a tinut mai putin ca inainte (deci testul a iesit negativ) dupa 10 zile de la ultimul contact am facut testul, am avut contactul si a 2 zi imi venise menstruatia, inainte de asta nu mai avusem contacte de mai bine de 1 luna, pot fi insarcinata? ma ingrijoreaza ca m-a tinut menstruatia mai putin ca de obicei

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu dragut, nu trebuie sa-ti faci griji.Nu trebuie sa te tsina mereu 6 zile[sau ma rog cat te tine pe tine]. Poate sa te tsina si 7 si 5.

| Pacala a răspuns:

Nu, nu esti insarcinata.

| CarmenR a răspuns:

Pe mine menstruaţia mă ţine 2 zile de când mi-am început viaţa sexuală în contextul în care mă ţinea 7 zile înainte. Îţi recomand să citeşti pentru liniştea ta http://www.qbebe.ro/......e_sarcinii

| CarmenR a răspuns:

La mine menstruaţia durează 2 zile de când mi-am început viaţa sexuală în contextul în care ţinea 7 înainte. Pentru siguranţa ta poţi citi http://www.qbebe.ro/......e_sarcinii