| pups1030 a întrebat:

Se spune ca daca daruiesti ceas iubitului inseamna spre despartire. vreau la ziua de nastere iubitului meu sa-i daruiesc un ceas, dar nu stiu ce sa fac.voi credeti in astfel de vorbe?

7 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Eu i-am dat un ceas de craciun in 2009 si inca suntem impreuna laughing)) ce miracoooooooooool laughing

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Nu am auzit asa ceva iar parerea mea e ca un ceas e cadoul ideal pentru un baiat

| crysty1067 a răspuns:

Asta este o porcarie, superstitii chit ca, cunosc o fata care i-a daruit iubitului sau un ceas si dupa 2 ore s-au desp, dar asta o fost sa fie nu din cauza ceasuluilaughing. Deci da-i linistita cadoullaughing

| Athée a răspuns:

Sunt doar superstitii, nu te lua dupa asa ceva. Daruieste-i ceva frumos, orice ar fi. Daca e din suflet e superb!

| patriiiii89 a răspuns:

Nu e adevarat, eu nu am auzit asa ceva... daca tu crezi in asa ceva ii poti cumpara o bratara.winking

| NiKoLeT a răspuns:

Nu am auzit asa ceva, si nu cred in superstitii, daca te conduci dupa ele, nu ajungi departe...asta e opinia mea, dar nu te sfatui sa crezi in asa ceva

| Mytsaa a răspuns:

Nu mai fi superstitioasa.Vezi intai daca ii plac ceasurile ca sa nu i-l cumperi degeaba si sa nu-l poarte. Ceasurile sunt cadouri bune pentru baietihappy