| Ioana_Delia_1998 a întrebat:

Hei, ce faceți? Sunteți bine? Am o mică nelămurire și sper să mă ajutați, please. Peste două săptămâni este ziua prietenului meu. El din întâmplaare mi-a spus că ar avea nevoie de ceas și ar vrea să-și cumpere. I-am zis că vreau să mă ocup eu de asta. Și mă gândeam să daau comandă de un ceas, dar câteva persoane, mai ales fete mi-au spus că nu e bine să dăruiesc ceas iubitului meu, deoarece va duce la o ceartă sau o despărțire. Iar eu consider că sunt niște tâmpenii inventate. Ați pățit vreodată să dăruiti ceas iubitului vostru sau iubitei și să vă despărțiți? Am nevoie de un sfat. Vă rog frumos. :*

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu i-am daruit sotiei mai multe si avem peste 23 de ani de casnicie. Si ea mi-a daruit mie 2. Cand te intelege, te intelegi si gata. Alea-s aiureli.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

rolling on the floor) N-am auzit prostie mai mare. Doamne nu mai asculta toate tampenile astea de superstitii. Cumpara-i ceasul, stii deja ce iti doreste. profita de asta.

| Ioana_Delia_1998 explică:

Pppff Adry și eu nu am mai auzit aşa ceva până azi laughing) Sunt superstiţii ciudate.