| anonim_4396 a întrebat:

Se spune,, prima dragoste,, atunci cand doar unul/una il iubeste pe celalalt, dar celalalt nu stie, sau daca iubirea e impartasita de amandoi?

Răspuns Câştigător
| LiveYourLife a răspuns:

Cand este impartasita de ambele persoanewinking
degeaba stai cu un baiat si este primul daca nu te respecta, nu te iubeste...nu poti spune ca a fost prima ta dragostewinking

2 răspunsuri:
| xcandyoyo a răspuns:

Unii baietti vor sa fie cu o fata pentru a se saruta sau sa nu fie singurul fara prietena.stiu asta din propria experientahee hee

| chineze13 a răspuns:

Prima dragoste.hmm.pai impartasita de amandoi logic nu? doar intr-o relatie nu e nevoie de 2?
prima dragoste trebuie sa fie ceva pur,ceva copilaresc si totusi ceva ce depaseste orice limita,orice obstacol.
mai nasol e pentru fete,ca voi baietii treceti usor peste chestiile astea,dar pentru noi e mai greu.
in cazul unei fete de ex,care se indragosteste de el,il iubeste ii da tot ce vrea tot ce-i cere,e primul baiat din viata ei, si apoi ii da cu piciorul? da e prima dragoste, a ei nu a amandurora.
dar prima dragoste ar trebui sa fie a amndurora nu doar al unuia dintre eiwinking