| Catheryne a întrebat:

Credeti ca poti iubi cu adevarat o persoana doar printr-o dragoste platonica sau iubirea adevarata vine abia atunci cand este impartasita de catre amandoi partenerii. Astept cat mai multe pareri, iar cel mai bun raspuns primeste funda! happy

Răspuns Câştigător
| ramoyoopisicel a răspuns:

Sunt de parere ca dragostea adevarata vine doar atunci cand este impartasita de ambii parteneri, pentru ca altfel nu-i iubire, adica nu mi se pare normal ca tu sa iubesti si sa nu fi iubit. E ca procesul acela de "fuziune" cand doi functioneaza ca unul singur.