| anonim_4396 a întrebat:

Se știe că metoda "loverboy" este folosita pentru a atrage și seduce fete tinere și apoi a le trafica. Acei loverboys primesc bani când predau fetele proxeneților.
Dar de ce nici unul dintre acei băieți nu se îndrăgostesc de fetele pe care le seduc?
De ce nu se întâmplă să prindă drag pentru vreuna dintre ele, chiar dacă scopul lor inițial e să facă bani după urma lor?

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Pentru ca nu au inima pentru asa ceva, nu se îndrăgostesc, le considera niște prostuțe de care profita. Ei își vad doar interesul nu sunt sentimentali, doar se prefac.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da poate se îndrăgostesc. Cine știe.

| RAY a răspuns:

Aia sunt ce iti doresc femeile cu adevarat, bravo lor ca fac banii de pe urma lor, nu ca ar fi in stare de altceva și alea

| Violleta2022 a răspuns:

Da, fetele sunt vandute pe piata de prostitutie internationala si evidnet ca se iau bani buni pe ele.

Bineinteles ca se indragostesc si d efetele pe care le seduc, unii chiar se insoara cu ele, dar cand se plictisesc de ele, le trimiti si pe ele sa produca bani din prostitutie.

Este de altfel un caz acum pe postul national de televiziune, cu un proxenet roman, care s-a si casatorit cu fata respectiva dupa care a fortat-o sa se prostitueze in Germania, apoi a mai sedus alte doua fete prostute, pe care le-a fortat sa se prostitueze pentru el, de data asta cu ajutorul sotiei lui care le supraveghea.

| mihai69 a răspuns:

Pentru că niciun vânzător nu se îndrăgostește de marfa lui.

| dullcat a răspuns:

Pentru ca realitatea e cat se poate de dura si scarboasa, nu e nimic cu scenariu fericit ca in filme, unde tipul rau devine bun dupa ce se indragosteste de ea.

| 4evergentleman a răspuns:

Sunt sociopați, de aia sunt și șarmanți că nu disting rău de bine, nu se simt vinovați în nimic ceea ce fac.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Baietii.

| GeorgeCazan a răspuns:

Lover boy-i ăștia sunt scursura societății. Nu înțeleg insa cum atrag fetele. Ieri când mă întoarcem de la job, aud la radio ca un lover boy e cercetat pentru 5 victime. Fetele astea nu-si dau seama de capcană?

| Ursuuuuuu a răspuns:

Pentru că nu sunt genul lor

| nicusorx a răspuns:

Acestia sunt pradatori sexuali! Au acea limbarita care atrag femeile! Nu se indragostesc de victimele lor care urmeaza sa le vanda proxenetilor pentru ca au deja foarte multe cu care pot vorbi oricand!