| AnemonaP a întrebat:

Seara trecuta am facut cunostinta cu un baiat pe nume Liviu si m-a dus in apartamentul lui[nu va ganditi la ceva] am stat putin pe canapea am vorbit si dupa am plecat, m-a condus pana aproape de casa, si cand am plecat mai eram cu inca o prietena si ma intreaba el cand ma indepartasem sa traversez strada : hey nu ma pupi? si eu l-am pupat pe ambii obraji, iar in seara asta m-a sunat si mi-a spus daca mai ies si maine si ca ala e numarul lui si ca vorbim maine, cand eram in casa lui mi-a spus ca am ochii frumosi, si in seara asta ma susem la el cu niste prieteni si ma mai intreba ce am facut, si pusese mana dupa gatul meu, si azi inainte sa vin la el, ma sunase ce credeti? Funda+vot
P. S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| Roxana121 a răspuns:

Fluturasi in stomacbig grin iubire asta aste, te place, vrea sa fie cu tine.

6 răspunsuri:
| cLeILa a răspuns:

S-a indragostit!laughing

| Lur656i a răspuns:

Baiatul are ganduri serioase cu tine.

| AndyNazir a răspuns:

Ca ai 6 ani

| jupiterestru a răspuns:

Vrea sa ti-o traga.si sa dupa aia sa-i faci un oral.da da

| elyiyk a răspuns:

Stai...eu nu inteleg ce vrei sa stii...nu e clar ca vrea cu tine?

| elenaee a răspuns:

Cred ca te place. daca continui sa fie cu el ceva mai mult decat prietenie totusi sa nu fii naiva:-p.nu stii ce fel de baiat e... poate nu e sincer cat ar trebui:-p.succes:*