| AnemonaP a întrebat:

Acum doua seri am facut cunostinta cu un baiat pe nume Liviu si m-a dus in apartamentul lui[nu va ganditi la ceva] am stat putin pe canapea am vorbit si dupa am plecat, m-a condus pana aproape de casa, si cand am plecat mai eram cu inca o prietena si ma intreaba el cand ma indepartasem sa traversez strada : hey nu ma pupi? si eu l-am pupat pe ambii obraji, iar in seara asta m-a sunat si mi-a spus daca mai ies si maine si ca ala e numarul lui si ca vorbim maine, cand eram in casa lui mi-a spus ca am ochii frumosi, si ieri seara ma dusesem la el cu niste prieteni si ma mai intreba ce am facut, si pusese mana dupa gatul meu, si ieri inainte sa vin la el, ma sunase, astazi nu ma m-ai sunat deloc sad, ce sa fac? ce credeti? Funda+vot

P. S. Fara raspunsuri stupid

8 răspunsuri:
| dafy a răspuns:

Buna andra...
eu ti.am mai raspun o data la aceasta intrebare si inca imi sistin parerea"
foarte dragut.eu cred ca te place deci daca il palci si tu arata.i asta si poat epoate o sa aveti parte de o reletie frumoasa(si sper sa va iubiti si sa nu va jucati unul cu sentimentele celuilalt pentru ca asta e foarte dureros)"

pupici

| dia200 a răspuns:

Ori te place si nu vrea sa fieprea insistent. ori ii doar un prieten si toate asta se intampla in mintea ta.

| Daniela1Laur a răspuns:

Pei, din cate zici tipu te cam place. Daca simnti si tu aceeasi chestie de ce nuc va combinati? Parerea mea.

| Flydream a răspuns:

Poate astazi nu a mai avut timp,sau vreo problema i-a ocupat timpul.Dar tu astepti numai el sa te sune? Mai este o varianta:poate vrea sa vada daca tu,catusi de putin,tii la el, si iti faci timp sa-l suni si tu, nu sa-l lasi numai pe le sa te sune.

| VIRUSrooz a răspuns (pentru Flydream):

Flydream are dreptate nu il lasa numai pe el sa te sune poate vrea sa vada daca si tie iti pasa asa ca nu mai sta pe ganduri si ia atitudine
Bafta!

| Flydream a răspuns:

Fiecare barbat are nevoie si de timpul lui liber,iar daca stii sa i-l lasi sa stii ca barbatul de langa tine te va iubi mult mai mult. Poate astazi a vrut sa stea, cu baietii, nu e nici-o problema.Asteapta pana maine seara sa vezi daca te suna,si nu-l suna. Daca nu te suna pana maine seara imi dai msg si te invat ce sa faci in continuare.Iar daca te suna, nu-l intreba de ce azi, nu te-a sunat.Deoarece daca baiatul simte ca tu te-ai indragostit nebuneste de el, poate dupa aia sa te joace pe degete.

| Flydream a răspuns:

Nu iti pot raspunde la intrebari pentru ca nu mi se permite.Eu te sfatuiesc sa nu te duci in seara acesta.Nu mai rezisti si tu putin? Lasa-i libertatea de care vorbeam.E mai bine asa, asculta-ma.Sunt barbat si m-as simti penibil daca iubita mea ar pica pe neasteptate la o petrecere intre baieti.

| AnonimSoul a răspuns:

Super dragut... si tipul si reactia ta fata de el. El a facut cativa pasi spre tine, e randul tau sa il intimpini cu putin ajutor. Eu zic, sa il suni tu sa il intrebi ce face si sa il inviti tu la o plimbare. Ai grija, ca pare el curajos, dar e posibil ca ii lipseste inspiratia pentru ultima suta de metrii. Saruta-l tu happy ia putina atitudine; garantez ca nu se v-a supara. Succes!