| AnemonaP a întrebat:

Seara trecuta am facut cunostinta cu un baiat pe nume Liviu si m-a dus in apartamentul lui[nu va ganditi la ceva] am stat putin pe canapea am vorbit si dupa am plecat, m-a condus pana aproape de casa, si cand am plecat mai eram cu inca o prietena si ma intreaba el cand ma indepartasem sa traversez strada : hey nu ma pupi? si eu l-am pupat pe ambii obraji, iar in seara asta m-a sunat si mi-a spus daca mai ies si maine si ca ala e numarul lui si ca vorbim maine, cand eram in casa lui mi-a spus ca am ochii frumosi, si in seara asta ma susem la el cu niste prieteni si ma mai intreba ce am facut, si pusese mana dupa gatul meu, si azi inainte sa vin la el, ma sunase ce credeti? Funda+vot

P. S. Fara raspunsuri stupid

5 răspunsuri:
| ing3rd3mon4u a răspuns:

Buna. Eu cred ca este chimie intre voi 2:d. E amabil cu tine, atent. Daca te suna conteaza ca te suna.ca ii pasa de tine.Ia'o usor.
Incearca sa il cunosti mai mult, nu cumva sa fii dezamagita dupa aia.
Ai incredere in tine si in sentimentele tale, fa ce iti spune inima.
Cand un baiat pune mana dupa gatul fetei inseamna ca isi marcheaza teritoriul.adica ca si cum i'ai apartine.
Ar fi bine dupa ceva timp sa aveti o discutie. daca vrea o relatie serioasa cu tine.sau doar asa.
Acuma depinde de amandoi.:*
Decizia este a ta.
:*. Succes:d

| smileforme01 a răspuns:

Probabil te placehappy daca si tu simti la fel ar trebui sa vorbiti despre asta.dar ai grija! poate nu e doar atat, poate vrea si alt ceva! succes:*

| SmoKKe19 a răspuns:

Te place.

| NebOonaТьKa a răspuns:

Te place fata:X

| xDoricax a răspuns:

Vrea sa te trimita in Spanialaughing Ai grijalaughing