| Îngheţatăăă a întrebat:

Second life are sau nu virusi?

Răspuns Câştigător
| LaadyH a răspuns:

Daca ar avea, de ce s-ar juca toata lumea?

| Îngheţatăăă explică (pentru LaadyH):

Deci nu are, nu?

| LaadyH a răspuns (pentru Îngheţatăăă):

Eu ma joc si nu am virusi.

8 răspunsuri:
| Consumptive a răspuns:

Nu are virusi, dar dupa ce l-am instalat am avut o perioada in care mergea al naibii de greu. thinking

| Îngheţatăăă explică (pentru Consumptive):

Ce mergea al naibii de greu, pc-ul sau jocul?

| Consumptive a răspuns (pentru Îngheţatăăă):

Scuza-ma, am uitat sa mentionez, pc-ul mergea greu.

| Oana0303 a răspuns (pentru Consumptive):

Si dupa aceea si-a revenit singur sau i-ai facut tu ceva? caci, eu cand aveam second life s-a umplut calculatorul de virusi si a trebuit sa-l duc la reparat.

| Consumptive a răspuns (pentru Oana0303):

A avut o perioada urata de tot, dar si-a revenit singur.Nu tin minte sa ii fi facut ceva atunci, pur si simplu si-a revenit in timp.

| Alexandra1717 a răspuns:

Si eu as vrea sa imi instalez jcul dar nu sunt 100% convinsa ca nu are virusi adica anul trecut mi-am instalat Imvu, cred ca ati auzit de el, era superla moda si am zis sa il iau si eu, dupa care la bara google aparea Imvu, l-am sters de vreo 2-3 ori si imi aparea la loc, deci eu zic sincer sa nu te risti, dar daca stii sigur ca nu are virusi poti sa til iei. happy