| MegaAaNnYy a întrebat:

Buna >TPUbig grin< va rog sa imi dati si mie alinturi pentru. iubit si iubita Dau funda Mare! va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| BeLLLLLa a răspuns:

Pufosenietongue
buburuza micahappy
mamibatting eyelashes
te iubesc enorm si iti multumesc ca esti alaturi de mine atunci cand plangem, radem ne bucuraaam de viataa:X:X:

3 răspunsuri:
| Dropsyyy a răspuns:

Buna! 1. Pisi 2. Iuby 3. Ursulet 4. Motanel 5.Bibi 6. Pufi 7.Dodonel 8. Mititel 9. Soricel 10.Papi

| andreeagypsy a răspuns:

Bine te ajutam.Dar in scop nu conteaza ce esti fata sau baiat...E vorba ca aceea fata/baiat care ti-a furat inima sa o alinti Te iubesc si te voi iubii mereu esti ingerul meu niciodata nu te voi parasii si Daca doresti poti so duci intr-un club de fete pentru virsta ei intr-o cina romantica, Sau chiar la apartament si cu lumanari in inimioara aprinse ceva asa intim...Mult succes!happy:MegaAaNnYy? )