| adina_6125 a întrebat:

Seurs:*nu stiu ce am patit dar m-am indragostit de cel mai bun prieten al meu. dar sa va spun o faza:

intr-o seara l-am intrebat ce vrea sa ii cumpar de ziua lui si mi-a spus ca un sarut:*si m-am tot gandit eu si pana la urma m-am decis sa il sarut de ziua lui pentru ca mi-a spus ca asta vrea si eram la pary cu cea mai buna prietena a mea pe leaganul din spatele casei si il strig eu si il intreb ca daca mai stie ce mi-a spus in seara aia pe mess si a zis ca nu si atunci sa asezat pe leagan langa mine s-a uitat la mine si atunci l-am sarutat de atunci ma tot gandesc la asta si la ce dulce a fost.

nu e suparat ca l-am sarutat chiar radem de faza aia si zicem ca o fost fain

cum sa ii spun ca vreau sa fim mai mult decat prieteni?

3 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Saruta-l din nou!
Bafta!

| Face2face a răspuns:

Intalneste-te cu el, arata-i ca vreti sa fiti mai mult decat prieteni, ca tie acel sarut ti-a ramas pe buze asa ca vorba lui ATHOS,, Saruta-l din nou!,,
Succes! Pup!

| Kensan a răspuns:

Spune-i ce simti, asa ai cele mai mari sanse, parerea mea.