| adina_6125 a întrebat:

Seurs:*nu stiu ce am patit dar m-am indragostit de cel mai bun prieten al meu. dar sa va spun o faza:

intr-o seara l-am intrebat ce vrea sa ii cumpar de ziua lui si mi-a spus ca un sarut:*si m-am tot gandit eu si pana la urma m-am decis sa il sarut de ziua lui pentru ca mi-a spus ca asta vrea si eram la pary cu cea mai buna prietena a mea pe leaganul din spatele casei si il strig eu si il intreb ca daca mai stie ce mi-a spus in seara aia pe mess si a zis ca nu si atunci sa asezat pe leagan langa mine s-a uitat la mine si atunci l-am sarutat de atunci ma tot gandesc la asta si la ce dulce a fost.

nu e suparat ca l-am sarutat chiar radem de faza aia si zicem ca o fost fain

cum sa ii spun ca vreau sa fim mai mult decat prieteni?

Răspuns Câştigător
| AnaMariaJustSmile a răspuns:

Pai mai intai ar trebui sa vezi daca lui ii place de tine.happy.dar din momentul in care a spus ca vrea sa te sarute.deci iti dai seama ca te place...si tu trebuie sa fii mai deschisa cu el tongue.sa ii spui ce simti.pentru el.si incepi ceva de genu :* " Fiind cel mai bun prieten al meu.care mereu ai fost alaturi de mine.etc.M-am indraostit de tinne! Crezi ca pote exista ceva mai presus ca prietenia? :*
Succes in continuare! >big grin

3 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

Din moment ca a vrut un sarut de la tine, e clar ca vrea "ceva mai mult" dhaa pur si simplu il mai saruti odatawinking si va intelege

| GogosikaInfuriata a răspuns:

Pai thinking incearca sa privesti aceasta intamplare si din punctul lui de vedere happy ma refer ca lui, poate i sa parul amuzant sarutul, actul in sine, poate el il vede ca o gluma, poate chiar in gluma ti-a zis ca de ziua lui vrea un sarut happy Incearca sa te interesezi, si in functie de ce afli, reactioneaza happy
Si inca ceva: gandeste-te bine daca chiar incepi sa te indragostesti, sau e doar pur si simplu un sentiment care va trece odata cu aparitia cuiva nou happy
Pupici multa bafta :*

| ChildrenOfBodom a răspuns:

Simplu si Direct. Baietii apreciaza astabig grin