| Al3xandraaaa a întrebat:

Sex anal fără lubrifiant se poate? pentru prima oara, si fără dureri... funda

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se poate dar nu e indicat

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu o sa mai stai pe scaun vreo 2 saptamani

| corbulalbrosu a răspuns:

Va fi cea mai mare greseala a vietii tale.

| mihai69 a răspuns:

Da, se poate pentru prima... și ULTIMA oară - că n-o să mai vrei vreodată!
Fără lubrifiant ȘI prezervativ e o crimă!

| Emilian65 a răspuns:

Sexul anal, mai ales prima data, fara lubrifiant este imposibil de facut.

| grab a răspuns:

Nu prea se poate, decat daca e partenerul fleasca la capu de jos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate. daca vrei sa simti cum intra un tren in dosul tau. foloseste lubrificant

| StalkerSoul a răspuns:

Cum ma sa faci anal pentru prima oara fara lubrifiant ssi mai grav nu vrei sa simti nicio durerelaughing tu esti sanatoasa?laughing

Nici n-o sa intre si o sa te doara rau, rau. mai bine ramai la cel normallaughing
pana iti cumperi lubrifiantlaughing.

| StalkerSoul a răspuns:

Te bagi in seama aiurea bai papagalule, eu ii raspund fete`i ce nu trebuie sa faca si tu ma iei la misto si uite asa traim printre idioti ca tine.

Maturizeaza-te ma miez de nuca.

| just4ubr2015 a răspuns:

Se poate daca partenerul este experimentat si grijuliu cu tine nu vei simti nimic si vei fii excitata la maxim

| missakihabara a răspuns:

Da cand te-ai dezvirginat te-a durut? sau vrei sa faci asta pentru ca ai tai te controleaza

| Anonim37 a răspuns:

Da

| FlorinelG a răspuns:

Sigur te va durea, acum deinde daca vei suporta. si mai conteaza si experienta baiatului, da ca nu are experienta tu esti aia care suferi, nu el. parerea mea este sa folosesti lubrifiant mai ales ca este pentru prima data. De ce vrei anal?