| Uyffdbxgs a întrebat:

Bună fetelor,
Cum e prima oara cand făci sex anal?

Răspuns Câştigător
| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Sault. Nu sunt fata, dar imi permit sa raspund din perspectiva celui care a oferit mai multe prime dati, in capitolul de anal cu fete.
In primul rand nu cred ca este chiar o intrebare ok, deoarece experientele sunt, poate, putin prea personale sau ideea de a marturisi faptul ca ai facut un act de acest gen, poate fi stanjenitoare.
Continuam si cu un raspuns.
Din cate am observat, senzatiile sunt diferite de la o persoana la alta. Ceea ce este chiar normal. Doua persoane diferite vor simti acelasi lucru diferit.
De cele mai multe ori, cele doua senzatii sunt de durere si placere. Problema este acum, in ce proportie se afla fiecare si cat de mult una se transforma in cealalta.
Mai tine foarte mult si de starea se spirit, pregatirea mentala, dorinta care a explora acest nou teritoriu si nu in ultimul rand, atentia si experienta partenerului.
De cele mai multe ori, aceleas doua persoane pot avea o experienta extrem de placuta si o alta extrem de neplacuta, fara sa schimbe reteta.
Concluzia este ca, cine doreste sa experimenteze, sa discute cu partenerul, sa pregateasca o atmosfera cat mai relaxanta, sa pregateasca gel lubrifiant din belsug si nu ar strica si ceva filmulete educative.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Miroase

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cobori mai jos ca un porc,

| Sofer a răspuns:

Încearcă. Te va durea în fund.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Sofer):

Nu-i obligatoriu sa o doara.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Baietii care au facut sex anal (adica au primit) pot sa raspunda?

| Mirella2344 a răspuns:

Misto