| Sara2 a întrebat:

Sex anal! pro sau contra? argumentati! as vrea multe multe raspunsuri, mersi

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu practic sexul asa ca las aceasta treaba in voia celor care o facwinking

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu sunt contra în general. Fiecare face ce vrea în dormitorul lui... cine-aş fi eu să judec?
Pe de altă parte, în relaţia mea, sexul anal este din start exclus iar această excludere este de comun acord acceptată cu prietena.
Anus e la fel şi la femei şi la bărbaţi şi... cum mie nu mi-ar plăcea să am un deget (care, evident, e mai subţire decât penisul) în anus, de ce aş vrea să fac altcuiva ceva mai rău chiar?!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu sunt de-acord!

Nici eu nu stiu de ce, dar vorba 'ceea: gusturile nu se discuta!

| Crisu a răspuns:

Nu sunt nici pro, dar nici contra.in afara de cel vaginal trebuia sa mai fie unul nu? ei bine! in orice caz nu am nimic cu cei care il practica, si nu cred ca am sa-l practit vreodata.

| Floreenofficial a răspuns:

Contra!
1. e pacat
2. o sa ai dureri mari si acum si mai tarziu
3.isi bate joc de tine
4.mai incolo poti sa te scapi pe tine, sa apara fisuri anale si nenumarate boli grave. straight face

| Vizitiul a răspuns:

Nici pro, nici contra. Mi-e indiferent. Sunt indiferent pentru ca nu am practicat asa ceva si nici nu o sa practic. E una din prejudecatile mele, daca-i pot spune asa.

| Crisstina a răspuns:

Contra! de ce sa fac sex anal cand fetele nu simt nici o placere? Pentru baiat? nu se merita...

| oz a răspuns:

As intelege de ce ar vrea un barbat sex anal(cu o femeie). Dar nu inteleg, de ce ar vrea o femeie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai daca si partenera este de acord

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara de cel vaginal, mai e si cel oral...eu sunt contra sexului anal!

| yoyo_6789 a răspuns:

Nu e chiar atat de rau dar atunci cand o faci drebuie sa folosesti lubrifiant pe baza de apa si sa ai mare grija in cazu in care isi da drumu cum te stergi si sa te speli neaparat dp ca sa nu se prelinga la vagin intra ft usor in pozitie de caprawinking