| perversaotvvv a întrebat:

Sexul anal cum este pentru prima data? Eu si prietenul meu vrem sa incercam dar e pentru prima oara la amandoi si vrem sa ne informam, daca sunteti draguti sa-ma ajutati cu niste sfaturi si cam ce trebuie sa faci.Merci!

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Foloseste muuuult lubrifiant, preferabil clasic ca sa nu iti creeza si alte senzatii, iar partenerul tau trebuie sa fie foarte atent si grijuliu. nu te astepta la placere pentru tine in primele dati, in schimb pentru el o sa fie grozav.nu iti vorbesc despre igiena ca banuiesc ca sti si singurahappymulta bafta

4 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Destul de dureros pentru el...

Răspuns utilizator avertizat
| balls a răspuns:

Parerea mea? extra safe si lubrifiant. putin dureros pentru femeie cu lubrifiant. fara lubrifiant dureros