| djalexandrual a întrebat:

eu si prietena mea ne-am gandit sa incercam sexul anal...Adica l-am mai incercat...Spun incercat pentru ca practic a fost imposibil si foarte dureros pentru ea. Acum vrem sa incercam cu lubrifiant. Ceva sfaturi?

10 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Folositi un lubrifiant durex. Iar ea trebuie sa se relaxeze f mult. Nu te lua dupa ceilalţi, dacă voi sunteţi "open mind" şi vă doriţi încercati. Nu aveti ce pierde. Dar sa nu faceţi din asta un obicei, ci sa fie mai rar.

| GdX a răspuns:

Ca sfat, lasati prostiile, pentru ca pe urma va veti simti murdari. Bafta.

| minrest a răspuns:

Omule, iti raspund pentru ca vad ca esti de buna credinta, sexul anal nu are cum sa nu doara si sa nu umileasca partea pasiva, tocmai de aia se si practica. Sigur, homosexualii ca sa poata convinge pe unii barbati sa faca sex cu ei, li se ofera si in aceasta postura, se injosesc cu buna stiinta ca sa obtina ce vor. Totusi, potrivit unor studii, doar un homo din cinci practica sexul anal. Cred ca ati vrut sa incercati ca metoda de contraceptie. Incercati alta. Salut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai face asa ceva? Mai bine faci normal

| amyleemuffly03 a răspuns:

E ceva scarbos laughing)

| andra12x a răspuns:

Folositi lubrifiant daca vreti sa faceti anal...wtf.
http://imunitas.ro/products/durex-lubrifiant-play-strawberry-50-ml

| Ami123 a răspuns:

Ce neigenic, daca vreti sa faci sex anal sfatul meu e sa faceti cu lubrifoant pentru ca sti cati microbi sunt?

| LucianShiAtat a răspuns:

Frate, e simplu. Te duci in camara si iei niste untura, e cel mai bun lubriant posibil, la final poti si sa-l lingi, funda?