| Andrew20v a întrebat:

Sexul este o activitate fiziologica?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sexul este o functie de reproducere a speciei umane, este important din punct de vedere biologic

| corbulalbrosu a răspuns:

Sexul nu reprezinta o activitate fiziologica insa in mod sigur reprezinta o activitate necesara. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Este o necesitate fiziologica.

| kandaraki a răspuns:

Nu, este o activitate stiintifica in care 2 persoane se descopera pe parcursul actului sexual frecandu-se unul de celalalt!

| aCek1ng a răspuns:

Nu stiu sa iti raspund la asta dar iti pot garanta ca este o activitate placuta.

| Qwwww a răspuns:

Normal că da! Este o necesitate a corpului cum este și mâncatul sau somnul.