| Alex a întrebat:

Sexul este o nevoie sau este o dorinta?
Oare femeilor le place sexul mai putin decat barbatilor?
Oare sunt anumite femei carora le place sexul si altora carora nu le place sexul, categoria celor care nu le place fiind mai mare decat celalata?
Oare sexul este doar o dorinta si nu o nevoie si ar trebui sa ne-o abtinem si minimizam?

8 răspunsuri:
| AmericanKiller a răspuns:

Nu stiu daca ar putea cineva sa iti raspunda la a doua intrebare happy La prima cred ca e o dorinta.La a treia.cred ca nu...La a patra cateodata ar trebui sa ne minimam si sa ne abtinem

| Forevăr a răspuns:

1. Ambele happy 2. nu, mai mult barbatilor le place ( parerea mea ) 3.da, sunt. Da happy 4. nu

| anca174 a răspuns:

Sexul e o placere nu o nevoiehappy
iar femeile carora nu le place sexul cu siguranta au avut vreo experinta nu prea fericita sau nu au gasit barbatul care sa le arate cat de frumos e sa faci dragoste, sau le e pur si simplu rusine sa recunoasca ca le place pentru a nu fi numite nimfomanelaughing

| mgtow a răspuns:

E o necesitate.

| Narfundo a răspuns:

La inceput este o nevoie. Apoi devine o dorinta.Usor dorinta se schimba din nou in nevoie si pe urma se sfarseste povestea.hmm.c pot spune despre femei in cazul asta.
Alien vs predator.

| Pufics a răspuns:

Sexul dupa parea mea clar nu e o nevoie. Sunt sigura ca tuturor persoanelor le place asta( fete si baieti). Insa nu trebuie sa fi disperat pentru astastraight face. Si da exista persoanele care le place mai mult si altele care le place mai putin sexul. Insa aici depinde si de persoana cu care o faci. Normal ca o curva imi cer scuze pentru cuvant daca e prea. No sa-i plac sa fac sex din moment ce nici macar nu cunoaste persoana. dar sunt si persoane care le plc imai putin insa nu pentru a practica asta des.big grin

| play4girls a răspuns:

Nu stiu dc dar majoritarea raspund la astfel de intrebari fara sa gandeasca! 1:sexul este o necesitare pentru a te calma si o dorinta pentru ati satisface placerile.
2:placerea sexuala este egala pentru ambele sexe, suntem mamifere, avem hormoni diferiti dar sunt la fel de puternici.
3:unele femei echilibreaza constiinta cu vointa, altele sunt nonconformiste dar placerea e la fel de mare.
4:aceasta intrebare o iau personal.fiind baiat(iar fetele o sa zica asa sunt toti baietii)cred ca trebuie sa ne satisfacem placerile(in limita posibilitatilor).dc sa te abtii? cum faci sa iti traiesti viata daca te abtii de la tot ce iti creaza placere? mai lasati metalitatile astea comuniste, ceausecu nu mai e...ole olelaughingbafta

| iulya_6725 a răspuns:

1- si o nevoie si o dorinta,
2-sa fim seriosi in unele cazuri dalaughing
3-nu cred ca ii adv asta ca ii place ca nu ...adica nah unele arata asta mai mult decat altele
4-nu neaparat.dar ar cam trebuibig grin