| anonim_4396 a întrebat:

De ce place fetelor sa lase impresia ca lor le place mai putin SEXUL decat noua (barbatilor, baietilor)? Pana la urma suntem mamifere si ne place sexul la fel de mult whistling!

2 răspunsuri:
| bebin a răspuns:

Gresit mon amie! Fetele lasa impresia ca lor le este indiferent sexul, iar noi baietii suntem animalele care gandim cu penisul. Dar ia sa scoti penisul din vagin in timpul actului sexual sa vezi cata bataie iti iei big grin

| Ycu a răspuns:

Scuze greseala mea am vrut sa formulez ca "noua ne place sexul mai mult" scuze o sa editez daca mai pot :-s