| JosePpPp a întrebat:

Sexul in 3. Pro/Contra Pareri/Argumente.

2 baieti si o fata, nu se pune problema de o relatie sau dragoste. Doar SEX. Si da toti 3 sunt de acord.

14 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Parerea mea este ca mai bine o partida se sex sa se savarseasca intre 2 persoane nu sa fie un GangBang.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gabytssa_No_1991 are dreptate! si e cam jignitor! fata s-ar transforma intr-o jucarie sexuala a celor doi. n-ar intelege nimic! in schimb, cei doi s-ar descarca. si atat! iar daca sunt si limbuti s-ar lauda ca prostii!

| NoName0x0 a răspuns:

Contra: De ce sa o faceti in 3 cand puteti sa o faceti in 2 si sa va bucurati de intimitate, in primul rand si de explorarea zonelor dorite, etc? Mai bine in 4, 2 cate 2 laughing))

| SorinTudor a răspuns:

Daca erau 2 fete si un baiat mai era cum mai era dar 2 pe una...e urat pentru o fata sa o faca cu doi baieti in acelasi timp. Daca e curva atunci e o treaba dar sa luati o fata si sa o f*** amandoi e o chestie urata...

Răspuns utilizator avertizat
| AndrrreaDeea a răspuns:

Contra:
-o fata nu poate face fata la 2 baieti in acelasi timp
-de cele mai mult ori fetele pun si suflet
-relatia dintre voi nu ar mai functiona(daca ar exista asa ceva inainte)
-daca fata ramane insarcinat nu sti cine e tatal copilului

| JosePpPp explică (pentru AndrrreaDeea):

:]] Nu e nimeni pe aici care sa ma sustina?

| AndrrreaDeea a răspuns (pentru JosePpPp):

Poate este, dar nu sunt eu care sustine acest lucru.

| PynkLove a răspuns:

Pro smug
Asteptai sa te sustina cineva, eu o fac. happy
Este si curiozitatea mea intr-o oarecare masura, dar nu cu 2 baieti, 2 fete big grin laughing.

| 89080 a răspuns:

Zici tu, ca prietenul ei nu o sa stie la fel ca restul, o să mai poată ea să se întîlnească cu băiatul ăla după ce a făcut așa prostie, evident că nu. Plus la asta toată minciuna ese la iveală odată și odată, și atit pe ei, cît și ție la sigur o să vă pară rău de ceea ce s-a întimplat. Dar tot tu ești cel care decide!