| daniela_7403 a întrebat:

Sexul inainte cu cateva zile de la data inceperii menstruatiei amana menstruatia putin?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mie de obicei mi-o grabeste cu 1-2 zile, asadar cred ca depinde de persoana. daca intarzierea este mai mare de doua zile, nu mai poate fi pusa pe seama contactului sexual premenstrual.

| elena a răspuns:

Nu au nimic in comun cele doua elemente...doar locul este comun.

| nicol20 a răspuns:

Uite de exemplu mie imi intarziea putin asa ca eu cred ca depinde de la caz la caz

| imiplacemov a răspuns:

Nu. Ar trebui dimpotriva. sa o grabeasca.

| Sun_6934 a răspuns:

Din contra, o grabeshte.

| andreea_8223 a răspuns:

Logic ar trebuii sa o grabeasca dar nici decum sa o amane! deci na`re trb

| andreea_8223 a răspuns:

Logic ar trebui sa o grabeasca dar nici decum sa o amane! deci na`re trebuie