| anonim_4396 a întrebat:

Sexul oral apare la analizele de sange?

13 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Numai daca iti ia pentru analize probe de saliva din git.

| mona a răspuns:

Nu apare nici un sex oral la analize

| darrio2007 a răspuns:

Da.Se vor vedea la microscop toate leucocitele, trombocitele si ce o mai fi pe acolo, cu gura cascata.Doamne,mare ti-e gradina.Cum sa se vada mai Membrule asa ceva la analize.Deci,NU.

| Ea12345 a răspuns:

Doamne fereste, normal ca nu.

| Maaryyneelaa a răspuns:

E imposibil asa ceva! Deci nu!

| pink94 a răspuns:

laughing Niciodata n-am mai auzit asa ceva,sa stii ca apare,locul, ora, marimea, gustul, absolut tot, serios laughing
clar ca NU APARE doamnee laughing nu mai pot

| h3r a răspuns:

rolling on the floor
Mi-ai inseninat seara.

| Xtadelo a răspuns:

Nu.

| MrAlex a răspuns:

Nu

| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Ai facut sex oral si ti-e frica sa nu afle mami si tati? laughing scuze laughing nu, stai calm/a ca nu se afla _winking

| draky90 a răspuns:

rolling on the floor))),Da apare si cat de lunga era, momentul cand a fost introdusa si cand si-a dat drumu, si mai ales dupa daca te-ai spalat pe dinti laughing) Voi sunteti high sau? cand postati intrebari de genu?! Doamne...

| Dy20 a răspuns:

DA. Apare si in urina!

| alladyn95 a răspuns:

Daca iti face analize la stomac o sa se observe sperma daca ai inghiti`o. :-s laughing))))