| lexandrard a întrebat:

Apare sarcina la analizele medicale de sange?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, poate apare la analize de sange daca ceri sa ti se faca test de sarcina hCG - valabil si corect se face numai DUPA 14 zile de la ultima partida sexuala.

| Crackman a răspuns:

Indirect
Parca la urina dar și în sânge dacă ai nu știu ce crescut este un indicator de sarcina
Totusi pot sa ma înșel referitor la sânge dar la urina 100%
Aștept sa vad ceilalți colegi ce spun

| Țoglă a răspuns:

Cumpără unul de la farmacie că e vreo 6lei la drmax.