| 1People a întrebat:

Sexul oral este injositor pentru femei?thinking daca nu de ce daca da de ce?thinking! dau o funda pentru un raspuns interesantthinking/ Ma refer la sexul oral primit de la o femeiehappy Blow jobhappy

Răspuns Câştigător
| Daviiiiiid a răspuns:

Nu,nu cred ca este injositor.pentru ca este doar un "stimul" pentru excitare, pentru ambii parteneri.ar fi injositor daca acea femeie.ar spune ce a facut altei persoane, nu partener de dragoste.winking

6 răspunsuri:
| kirra886 a răspuns:

Nu este injositor, categoric.nu. Sexul este o placere la care participa doua persoane, nu ar trebui sa fie injositor nici pentru ea ca sta asezata si iti face placere nici tu ca o tii de cap.este ceva frumos si natural. Important sa obtineti ambii placere, bafta!

| sigfreud a răspuns:

Nu ai ce raspuns interesant sa primesti. E ceva normal sexul oral, de ambele parti insa depinde de ideile in jurul carora s-a maturizat fiecare si de aceea parerile se impart. Se practica dintotdeauna si este absolut normal. Injositor e daca sufla in toate trompetele pe care le prinde, cum zicea si d4wiD3nk0.

| andreeei a răspuns:

Daca privim din punct de vedere al societatii de astazi este, deoarece in zilele de astazi femeile sunt frustrate de gandul ca vor fi catalogate drept panarame daca vor oferi sex oral.
Insa daca este sa privim din alta perspectiva (si anume a unei relatii de dragoste (in care exista incredere) nu este injositor. Am spus incredere deoarece unele fete refuza sa o faca datorita faptului ca le este frica ca dupa o eventuala despartire de prieten acesta sa nu barfeasca

| cotcodac4 a răspuns (pentru andreeei):

Pai unii se sparg la prieteni si da dau cocosii.asa am si eu un prieten din barlad si zicea ca a sparto pe una care avea prieten. si dupa ce s-au despartit ala i-a zis ca femeisa dadea din cur ca rata si ala cand a sunat-o s-o intrebe de ce a la inselat cand erau inpruna aia i-a zis :a da ala e numai. da cand imi dadea limbi nu ti-a zis

| BubblesDoubleS a răspuns:

Depinde din punctul de vedere al fiecaruia.

| cotcodac4 a răspuns:

Nu. am foste prietene care imi faceau si cand eram mai multi ziceau ca nu fac si nici nu o sa faca in viata lor si nu e ceva normal. cand suntem pana la 16 ani spunem ca e naspa dar pe urma daca ar fi sa recunoastem...