| anonymguy3 a întrebat:

Sexul oral se face cu prezervativ?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Nu.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei sa te feresti de boli cu transmitere sexuala il faci cu prezervativ

| corbulalbrosu a răspuns:

In mod normal si curent NU, Folosirea de prezervative cu diferite arome mi se pare o prostie, este ca si cum ti-ai saruta mireasa prin voal.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sunteti pe acest site cativa care sunteti bantuiti de aceeasi spaima, aceste BTS-uri. Ingrijirarea voastra s-ar putea sa fie reala daca discutam de sex de orice natura cu "centuriste" sau "anumite" dame de companie.Ma indoiesc ca prietenele si iubitele majoritatii dintre cei de pe acest forum sa faca parte din aceasta categorie, zic asta deoarece am impresia ca majoritatea domnisoarelor sunt virgine sau cu partener/iubit unic.

| NumaiIdioti a răspuns:

Da. Si sa fiti si imbracati

| ColyR a răspuns:

Nu neaparat, numai daca nu vrei sa gusti tot lichidul. Se face cu prezervativ mai ales cand e cu arome

| missakihabara a răspuns:

Se foloseste daca te duci la curve care; e platesti cu bonuri de masa ca apuci ciuperci pe intrument. Dar daca faci cu prietena e ok fara