| FreshEver a întrebat:

Ne-am facut oral unul altuia si ea nu era virgina.Care sunt sansele sa iau o boala?
Sexul a fost cu prezervativ dar oralul nu.

10 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Prezervativul apără de boli sexuale în proporție de 80%.E mai ușor să iei o boală decât să concepi un copil pentru că e suficientă o fisură în piele, un contact la nivelul sângelui.

| RAY a răspuns:

Daca ai ejaculat la ia in gura e o problema daca tu ai vreo bts, daca ea a sangerat pe penis da e o problema

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine, sansele de a lua o boala sunt foarte mari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, dacă nu cunoști suficient persoana, respectivă, sau dacă a fost o aventură, sunt destul de mari, deci recomand un control.
Dacă vă știți atunci sunt mici până la nule. Nu pot spune cu certitudine.

| UzOm a răspuns:

Direct cancer scrie pe tine.

| armand69 a răspuns:

Foarte mari, de fapt nu mai ai nici o scapare! incerca la biserica

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru armand69):

Sa i faca lu popa un oral? laughing

| armand69 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Vede el ce face la cat e de inteligent

| vlad234158 a răspuns:

Sunt mici cine iti zice ca sunt mari isi bate joc de tine

| oNuts a răspuns:

Iei Sida la nivel bucal