| Unbaiatde12ani a întrebat:

Buna TPU.Am 12 ani si sunt baiat.Sunt curios daca sexul oral se poate face cu prezervativ.

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sexul oral este indicat sa se faca intotdeauna cu prezervativ, tocmai pentru a nu inghitii secretiile care se scurg din penis si nici nu a lua vreo boala cu transmitere sexuala.

| Unbaiatde12ani explică (pentru Violleta2022):

Deci nu e ca in "filmele pentru adulti"?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Unbaiatde12ani):

Evident ca ce-i in filme nu este totdeauna real. Credeam ca te-ai lamurit pana acum, s-au ti-au explicat parintii, ca nu tot ce vezi la filme este real.
in orice caz, de ce te uiti tu la pornografie?
Nu crezi ca esti mult prea mic, sa te uiti la filme pentru cei peste 18ani?

| mihai69 a răspuns:

Se poate, dar pierzi...

| Unbaiatde12ani explică (pentru mihai69):

Na bun, si la fata daca folosesti prezervativ nu ii intra lubrifiant in gura?

| mihai69 a răspuns (pentru Unbaiatde12ani):

Ba da. Dar poți spăla cu puțin săpun organul învelit în prezervativ și, după clătire, rămâne curat. Doar cu "aroma" de cauciuc.

| Emilian65 a răspuns:

Da, se poate face și cu prezervativ.

| Fatamuntilor a răspuns:

Cu!
dar trebuie sa mai aspepti pentru a-ti satisface curiozitatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poate. Și e mai safe așa.

| Lrs2015 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti prima femeia hetero care nu uraste cauciucul!

| Lrs2015 a răspuns:

Se poate, dar nu e deloc bun. Ori fara ori deloc oral.

| RogerRon a răspuns:

Se poate face si cu prezervativ bineinteles, existau la un moment si prezervative cu arome(de exemplu de capsuni) pentru un sex oral mai placut(pentru persoana care face).

| JohnnyPacate a răspuns:

Da iti pui prezervativu pe limba si dai acolo interior exterior