| anonim_4396 a întrebat:

Sfaturi? Stiu ca suna ciudat, dar vreau sa devin actrita de filme pentru adulti happy

Buna tuturor, numele meu este Axa, am 20 ani, 1.64 si locuiesc in UK. Stiu ca cel mai probabil am sa fiu judecata, dar imi asum asta si simt ca este ceea ce vreau sa fac.

Vreau sa devin actrita de filme pentru adulti, intrebarea mea este daca m-ati vedea in postura asta sau daca as avea imagine pentru asta, aveti aici un colaj foto cu mine, ce credeti? happy

https://image.ibb.co/kVXP4n/Axa_Ruican.jpg

Credeti ca aparatul meu dentar ar fi un minus? happy

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa faci bani grei. Recent m-am alaturat industriei xxx si sant platit cu 500€ pe rodaj, cred ca ma las de tir la 4000€ lunar. Numa sa ceri analizele actualizate de fiecare data cand vine un menghelele futacila

| darrio2007 a răspuns:

Pacat de aparatul dentar. Cu oralul vei avea succes maxim.

| RAY a răspuns:

Sofer stie mai bine, el e actor porno

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

Eee mersi. ea fiind women nu are treaba cu pl sau cand sa se termine. Uite aici fizic ca sa intri in industrie nene https://ibb.co/iBWLUn si 20 cm sa stii ca mia prins bine. Dumnezeu sa le dea sanatate la ai mei ca am iesit asa bine dotat

| RAY a răspuns (pentru mgtow):

Nu sunt gay man dar arati de nota 10

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

Stiam ca nu esti

| Sofer a răspuns:

Ești perfecta de a fi actrița. Facem filmări împreună.

| SG1995 a răspuns:

Nu chiar, de fapt ar fi un plus, multi tipi gasesc fetele cu aparat dentar dragute, daca nu chiar sexy. Cat despre a intra in porn industry ai mari sanse, mai ales in UK.

| HazelEyes77 a răspuns:

Eu zic ca ai sanse sa intri in industria filmelor pentru adulti. Nu cred ca aparatul dentar constitue un impediment. Daca asta iti doresti sa faci nu vad ce te ar putea impiedica sa nu ti incerci norocul mai ales ca te afli intr o tara cu UK.

Răspuns utilizator avertizat
| Defalucy a răspuns:

Pacat...