| DeeaSmiles a întrebat:

Heii, TPU! Stiu ca va suna ciudat, dar vreau aparat dentar big grin Mama a zis ca daca nu am nevoie nu imi ia, dar eu vreaau! pot sa fac ceva sa am nevoie? laughing adica sa imi stramb dintii laughing nu stiu, mai ziceti si voi cum sa o conving puppy dog eyes PLiiiiiz! A tot aparut moda asta cu aparatul dentar si vreau si eu! nu neaparat de la moda, dar vroiam de mult timp

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Moda este de îndreptat, nu invers.
Pa, pa.

| lc13cm3 a răspuns:

Si eu vreau!

| anabahebak a răspuns:

Eu asa ceva nu am mai auzit la nimeni laughing Deci pe bune unii oameni ar da orce sa aiba dintii drepti si sa nu fie nevoiti sa poarte aparat dentar, iar tu vrei sa iti strambi dintii? :O laughing Esti o norocoasa ca nu trebuie sa porti.Gandestete te pupi si tu cu un baiat si...da de ale prin gura laughing Mai gandeste-te mama ta are dreptate...

| Akemii a răspuns:

Sincer, si eu vreau de mult aparat dentar. Chiar daca nici eu nu mai am nevoie acum. Sincer nu ti-as sugera sa incerci sa-ti strambi dintii singura, in cel mai rau caz ti spargi. happy