| amalia_4709 a întrebat:

Si acum sa va vad >gandirrea: cum ati reactiona daca ati prindeo pe mama voastra facandui sex oral tatalui?straight face

18 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cred ca as ramane traumatizata, dar as incerca sa uit.hee hee

Pe moment, m-as face nevazuta si n-as deschide niciodata subiectul!

| gigiro a răspuns:

Pai, cu asemenea intrebare. nu ne testezi gandirea. Dupa cum scrii, cred ca ai 11-12 ani.In concluzie, ce cauti in camera lor, fara sa bati la usa? Sau spionezi, ca alta treaba nu ai de facut?

| glamour a răspuns:

Pai ce as putea sa am cu oamenii... daca asta le-ar face placere de ce sa ma bag eu. as pleca frumusel din camera inainte sa ma vada ca dupa mintea mea n e prea placut sa te prinda cineva cand faci sex(orice fel de sex)

| Crisu_7532 a răspuns:

Care ar fi problema? sunt oameni maturi, sunt casatoriti... e perfect normal sa-si mai "serveasca" si cate un sex oral. n-am nici o problema cu sexul oral atata timp cat este practicat intr-o relatie serioasa, stabila si sanatoasa. problemele apar atunci cand sexul oral se face oricui si oricand.

| username23 a răspuns:

Ma intorc in graba si plec.ma prefac ca nu am vazut nimic. e un lucru normal. ce nu? adolescentii fac asta. dar ei ca ai mai multa experienta nu pot sa o faca?

| cossmy a răspuns:

Pai...as lua camera sau telefonul si as filma...si p urma daca mai comenteaza careva ceva: "vedeti asta? ajunge pe net, pe la ala ala si alalalt". si o sa am o viata buna de acum incolosmug

| AndaWest a răspuns:

As zice good job mum ca oricum nu intelegelaughing

| Emma a răspuns:

As pleca fara sa zic nimic. dar nu mi-as putea lua gandul de la asta!

Ar fi penibil!

Xoxo

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Hmm cred ca asi ramane blocata rolling on the floor)

| virusake a răspuns:

Si ce e rau in asta? Daca ei nu faceau sex tu crezi ca mai scriai acum intrebarea asta?batting eyelashes

Daca face asta inseamna ca sunt niste oameni deschisi, adica ar trebui sa fii mandra ca ai astfel de parinti...

Era ceva daca o prindeai ca ii facea alt cuiva, dar lu taicatu... doamneee ce mentalitate...

Trebuie sa te faci ca nu ai vazut, sa nu te gandesti etc. Altfel spus, vezi-ti de treaba in continuare ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat...

| remus a răspuns:

Cu deosebita atentie, sa nu-i deranjez, pune-te in locul lor...

| bsorynovidiu a răspuns:

Incerci sa te faci nevazut, sa nu ii deranjezi! Doar nu te duci la ei si ii intrebi: "Ce faceti?". E ceva normal...

| Parmalat a răspuns:

As avea grija sa nu ma vada.
Dar as lua exemplu si as face eu cu prietena mea la prima ocazie big grin

| Deeviiil a răspuns:

Prima data as vomitarolling on the floor)

apoi nu stiu:-T

laughing)))))

| euionutz a răspuns:

Cand i-ai prins? :p

| BlackVeil a răspuns:

Daca parintii sunt atat de neghiobi incat sa lase usa deschisa, si s-o faca cat sunt eu acasa, atunci fara nici o gluma i-as pune bromura in cafeaua lui taicamiu...
Mai sunt cazuri de parinti care se comporta ca niste iepuri in calduri. (eu n-am patit nici o data sa-i surprind pe ai mei intr-un moment intim)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M`as furisa sa aduc camera video desigur. si apoi i`as santaja. desigur

| dEuTtZzA a răspuns:

Si ce e rau in asta?

si tu o vei face cand te vei marita cu siguranta... poate chiar mai devreme! rolling on the floor

in fn.nui nimic interesant! rolling on the floor

LOL

proasta intrebare!