| Andrei_5080 a întrebat:

Si-ar dori vreo femeie casatorita sa aiba o relatie cu un alt barbat? Sunt casatorit, si caut o femeie din Iasi, Suceava sau Piatra Neamt.

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ah... păcat că nu vrei şi Vaslui. Acolo îţi puteam face câteva recomandări.

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Daca nu esti in stare sa stai la casa ta, atunci de ce te-ai mai casatorit? Si daca tie nu-ti merge bine in relatie, de ce te bagi si in relatiile altora? Vrei sa nu le mearga nici lor bine?

| lyrics a răspuns:

Si-ar dori sotul femeii sau sotia ta sa fie inselat/a?

| zuzu a răspuns:

Ce`i aici?

matrimonialeraised eyebrows?

| morena a răspuns:

Fain i-ti sade! rusine sa-ti fie!

| Sonny a răspuns:

Haha, trebuia sa iti pui un nickname gen : "SpargfamiliizonaSuceavaPiatraNeamtIasi "
atunci toata faza era epica. happy

| mary_5801 a răspuns:

Si uite asa se mai destrama o familie...

| DoarImpreuna a răspuns:

Aha. Pai draga Andrei ce te-o pălit. Tie ti-ar place ca altul sa iţi invite nevasta la astfel de relatii?
Mai omule au toti perioade mai grele in relatia de cuplu da asta nu inseamna ca trebuie sa strici familia altora.
Asteapta sa se mai potoleasca hormonii si gandeste dupa aceea. Nu decide in pripa. O casnicie o faci praf in cateva clipe dar o relatie adevarata se caldeste intr-o viata de om.

Fii tare ca de aia esti barbat. Capul sus si privirea inainte. Lupta pentr casnicia ta. Nu lasa ca o pofta de moment sa o destrame.
Poate vei zice ce vrei doar o aventura de moment si casnicia nu va avea de suferit insa mai gandeste-te.

| karina_5950 a răspuns:

E la moda sa ai amant, asa ca nu e de mirare. Dar nu aici gasesti asa ceva.Cauta la matrimoniale, sunt destule care vor o relatie de acest gen.