| elutzagty a întrebat:

Unde pot gasi extensii de par in neamt? exista magazinede extensii in piatra neamt Suceava sau Iasi?

1 răspuns:
| Alleexxandra a răspuns:

In Iasi da, sunt multe saloane. Eu am sunat de exemplu la Sei bella, pentru ca vroiam sa imi cumpar un set cu clipsuri, dar costa, in jur de 200 de euro. Asa mi-a raspuns doamna de la receptie. Cred ca sunt calitate mai buna si de asta. Din Suceava mai cumparasem eu un set de extensii odata, de la Lyen Style, si dadusem 270 RON dar erau calitate foarte proasta, si erau amestecate cu par sintetic.