| anonim_4396 a întrebat:

Si cum certurile dintre mine si iubitul meu se tin lant m-am gandit sa ma pregatesc si pentru o despartire. asa ca am mers la diverta sa ma consolez cu niste carti si chiar am gasit ceva genial! Un ghid care te ajuta sa treci peste despartire. pentru fete. Se numeste " Sunt Bine " [ http://www.librarie.net/......-zile-dupa ].
Mi se pare genial si amuzant si daca nu v'am convins sa il cumparati nu'i nimic, il cititi la diverta :) nu va ia mai mult de 30 de minute.
Fetelor de ce sa plangem pentru baieti?

Răspuns Câştigător
| Kry_9749 a răspuns:

Am citit'o, mo ajutat laughing ii geniala cartea

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Așa cum nu toți bărbații nu plâng după femei nici toate femeile nu sunt plângăcioase după ei!
Pa, pa.

| Parmalat a răspuns:

Pey cam meritati sa plangeti fiindk va fug ochii numai dupa vagabonzi big grin

| eusiatat_9429 a răspuns:

Pai nu trebuie sa va plangeti happy trebuie sa ii faceti sa va iubeascawinking

| Kry_9749 a răspuns:

Multumesc de fundita :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Parmalat, acum imi dau o palma pentru ca ai dreptate laughing.