| anonim_4396 a întrebat:

Singura intrebare care o adaug in categoria Dragoste si Sex a acestui forum: Din ce cauza toti baietii/barbatii inalti au un foarte mare noroc la femei in comparatie cu noi cei de 1.75-1.76? Ce conteaza chiar atat de mult inaltimea?

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Fetele experimentate spun că băieţii înalţi au **** mare.Probabil că au şi motive să spună asta, dacă ele ştiu...Eu spun că poţi să por
i tocuri lângă un băiat înalt.Dar nu contează înălţimea.Importante sunt sufletul, personalitatea, felul de a gândi.Eu spun că nu trebuie să fi înalt ca să ai succes la femei,contează inteligenţa, că nicio fată nu vrea să stea lângă un bărbat prost, decât materialistele.

2 răspunsuri:
| pufulete17 a răspuns:

Eu nu stiam astalaughing

| Sinitar a răspuns:

Pentru ca nu se comapra un baiat de 1, 86+ cu unu de 1.70-1.76 pentru ca in bratele celui de 1.70 te simti normal nu ii scoate nimic in evidenta, dar in bratele celui de 1.86+ daca o fata are sa zicem 1.70 iar baiatul 1.90 fata chiar daca este mica se simte ca o papusa in bratele lui pentru ca este inalt si o ia cu adevarat in brate mai ales daca mai este si bine facut normal ca are noroc foarte mare la femei. Sper ca ti-am fost de folos amice. Bafta!