| anonim_4396 a întrebat:

Sint o persoana singuratica, cum pot sa-mi gasesc a 2 jumatate?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O prietena iti poti gasi, cu putin curaj si ceva tupeu.Dar pentru jumatatea ta, va fi mai greu.Cu cat o cauti mai mult,cu atat pare sa se ascunda mai bine...
Unicul sfat ar fi sa nu cauti, oricat de incredibil ti se pare. Oricum, va aparea cand te astepti mai putin...

| mgtow a răspuns:

Cam greu sa dai de 2º jumatate la cum stau lucrurile acum cu femeile iti zic sa ai multa grija si precautie ca vor bani majoritatea si inseala oricum poate stii asta dar te-am avizat.

| cocolinoung a răspuns:

Prietene sigurul mod este cu Tupeu daca te duci la fata si te bagi in seama spune adevarul "off ce misto esti... vreau sa iesim la un suc ce zici?" REPET cu mult tupeu! 60% te refuza dar exista si 40% care o sa vrea deci sa nu te descurajezi daca esti refuzat de 10 ca a 11 a sigur va accepta! Bafta