| Ichigoemi a întrebat:

Sunt o persoana singuratica gen edward cullen din primele aparitii...ma comport ff gentil... poate cel mai gentil din clasa mea! caut si eu perechea dar nu gasesc decat fete " smechere", fitoase, nesentimentale, greu de cucerit, si nu am nici experienta pentru secolul 21.sunt berbec! cum ar trebuie sa imi gasesc o partenera?sad

2 răspunsuri:
| Static a răspuns:

Hmm, greu de stiut, chestile astea in general vin de la sine, sau pur si simplu cand se investe ocazia, in primul rand incearca sa te adavptezi secolului 21, ca daca nu o faci nu vei putea niciodata, apoi, partenera ta, adica, potentiala ta partenera poate fi oriunde, asa ca nu mai sta pe ganduri, si incearca sa o gasesti tu pe ea, nu ea pe tine! Incearca sa cunosti mai multe fete, si vezi care-ti comvne, sau s afli inf despre ele, etc, sunt atat de multe optiuni, treci la treaba! Funda? happy

| moriordie a răspuns:

Mai gasit pe mine