| raulutzu a întrebat:

Skz categoria >:" Care stiti unde pot gasi foite pentru joint in oradea? si daca stiti sa imi spuneti va rog puppy dog eyes funda + vot

Răspuns Câştigător
| CriinuACF a răspuns:

Ai putea cauta la Petrom-uri, gen. Nu stiu depinde ce aveti voi acolo... in general in benzinariile astea.batting eyelashes. Funda?batting eyelashes.

5 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

Nu stiu la ce ai putea sa o folosesti, dar gasesti la magazinele de tutun si la Immedio, in kaufland incinta si alte hipermarketuri.

| sylarz a răspuns:

Ma bucur ca inca unul a descoperit iarba minunata big grin de Dumnezeu data, iar de oameni renegata big grin

| jupiterestru a răspuns:

Esti expert in asa ceva, nici foite nu sti de unde sa-ti iei, iarba nu-i rea, nu incerca altceva ca poate durea!

| raspunz a răspuns (pentru jupiterestru):

"nu ști" nu e corect, nu ȘTII este.

| raulutzu explică:

Voi incerca si la petromuri si in supermarket-uri, si nu is expert in asa ceva, deoarece nu sunt pentru mine si eu nu fumez :d