| ioanalavinia a întrebat:

Slabele sau grasele ce preferati?

23 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Hmmm, daca i se vad oasele nu e buna, daca are mai multe randuri de burti iar nu e buna.

Restul sunt ok.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ambele

| Joker1958 a răspuns:

Tata imi tot zicea ca trebuie sa ai pe ce pune mana si de la o vreme am inceput sa.i dau dreptate. nu trebuie sa fie subnutrita dar nici supraponderala sa fie destul de "plinuta" cat sa aiba formele bine conturate si echilibrate(sa nu aiba tate si cur deloc) sa aiba "di tatii" laughing)

| ioanalavinia explică (pentru Joker1958):

Conceptii de taranwinking

| Joker1958 a răspuns (pentru ioanalavinia):

Raspuns de... Oricum scuza-ma ca te intreb dar la ce raspuns te asteptai? \happy

| GabrielleTheRealQueen a răspuns:

Pentru toate fetele care se chinuie sa fie cat mai slabe : Barbatii prefera forme, cainii prefera oase! :*

| ioanalavinia explică (pentru GabrielleTheRealQueen):

Deci sa intele grasanele?

| GabrielleTheRealQueen a răspuns (pentru ioanalavinia):

Nu. sa fie cu forme, deci nici slabe ..nici grase.

| forever13 a răspuns:

Da mai bine slaba decat grasa nu laughing?

| Allix13 a răspuns:

Nici grasa de sa nu iti vada picioarele dar nici slaba sa numere oasele propriilaughing asa mai potrivita....cu sanii potriviti si fund la fel tongue

| Gabryel123 a răspuns:

Pai sa zicem ca potrivitele laughing, adica nici slaba nici grasa, potrivita, de preferinta bruneta, inalta, frumoasa, bani, masina, vila si piscina rolling on the floor. Hai baietii spuneti ca nu-i asa smug?

| cazacdenis a răspuns:

Intre slaba si grasa,, medie''

| angeloo12 a răspuns:

Slaba sa-mi bag pl in ea k in bosinia

| VioConstantin a răspuns:

Mulatrele

| VictoriaEsman a răspuns:

Nici slaba tare dar nici grasa..sa fie totul ok)

| Sailor1 a răspuns:

Ce barbat bine isi poate dori o grasa? eu prefer slabele(bine, da sa nu facem confuzia, nu imi plac cele schiloade, dar sa aiba forme si sa aiba un fizic armonios)

| ioanalavinia explică (pentru Sailor1):

Pai m gandesc ca daca un baiat arata bine adica are mushi si adomen fain isi doreste una care sa arate bine

| Sailor1 a răspuns (pentru ioanalavinia):

Cel mai important e ca un barbat bine si care are si un caracter puternic sa isi caute o fata frumoasa fizic dar care sa aiba si ceva in cap. Frumusetea e trecatoare

| lizz23 a răspuns:

Normal ca nici un baiat nu o sa iti spuna dar de fapt le plac slabele numai sa nu fie anorexice sau sa le zboare vantul dar categoric le plac slabele dar nu vor sa recunoasca unibig grin

| ioanalavinia explică (pentru lizz23):

Pai mie mi se pare ca le plac plinutele ca au forme si au ce prinde

| iHateYou a răspuns:

Slabele...