| daddy a întrebat:

Sondaj de opinie pentru femei : ce barbati preferati? macho, intelectuali... astept sa vad ce gusturi aveti tongue

7 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Frumos, destept si cu bani.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Yadora are dreptate, gusturile nu se discuta, fiecare cu preferintele sale...

| yadora a răspuns:

De obicei gusturile nu se discuta...asta priveste pe fiecare in parte... din ce gusta!

| dulcika a răspuns:

Buna.
eu prefer un bait...
frumos, inteligent, cuminte, sa se poarte frumos cu mine, sa nu fie alcolist, glumet, care sa-mi fie fidel...:-p

| dulcika a răspuns:

Dar totusi sa fie si putin infipt, sa nu fie luat de prost, intelectual:-p
asta-i continuarea:-p:-p

| Lumy a răspuns:

Frumos, destept, prietenos, sociabil, glumet, mai cuminte sa nu bea si sa nu fumeze etc.

| ildyko a răspuns:

Nu imi place baietii care ma tin in put sa aiba si el un caracter puternic si sa ma iubeasca