| anonim_4396 a întrebat:

Sotia ma insala pe net cum sa procedez?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu vb ca pers necunoscute pe net, am id privat
dc fac asta?
sotu nu vb ca mine, vine acas de la munca, schimbam cateva cuvinte si atit
eu nu am serviciu,, ma ocup de fete toata ziua, iar cand ma plikti, intru pe mess si ma relaxez adicxa comunik, imi spun necazurile si fericirile la strainii
atentie insa, te poti si indragosti/
eu nu caut aventurii sau altele, doar comunikam, si am amicii cu care ma inteleg f bine, pot zice ca le stiu viata, pr,
ne dam sfaturii, acum depinde si de sotia ta cf pe nett?
daca vb doar cu o singura persoana, te poti indragostii daca vb ca mai multi, e ok

13 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Crezi ca vorbind cu cineva pe net, te inseala? Incearcati sa comunicati si numai ea poate sa te lamureasca in privinta asta.Bafta!

| HBK a răspuns:

Din actiunile ei, inseamna ca ceva ii lipseste. O eviti, o uiti cu anumite lucruri la care ea pune pret. Vorbeste deschis cu ea si vezi ce nu ii convine.

| karellen a răspuns:

In ce sens te inseala pe net? sex virtual? confesiuni? discutii interminabile?

| Zazu a răspuns:

Daca te neglijeaza, pe tine sau familia, daca pierde din timpul vostru cu altcineva inseamna ca e grav.De obicei pe net se minte foarte mult si asa are ocazia de a ameti pe cineva fara sa o cunoasca cu adevarat, e mai usor si mai eficient.Personajul poate sti ca e maritata sau nu, ce importanta mai are, atata timp cat intind corzile e nasol. Femeile maritate cauta tot barbati insurati, complicitatea e mai mare si lanturile mai stranse. Dar te inseli daca intrebi pe TPU, nu este locul si nici persoanele nu sunt in masura sa iti raspunda, majoritatea fac acest lucru, ai sa observi ca sunt cativa useri care au intrat in conflicte personale si familiale datorita web.camurilor si a mesajelor, datorita legaturilor pe care le au cu femei maritate sau barbati insurati, nu este locul ideal pentru a afla raspunsul la intrebarea ta.Singura care iti poate da o explicatie este sotia, nu noi.

| alexandru_4652 a răspuns:

Insealo si tu!

| psihox a răspuns:

Ghinion, ori discuti problema cu un det. ori intri pe net dar noaptea, cand sotia doarme, si incepi sa descoperi tot feluri de lucruri ciudate. Dar va trebuie si hrana sa rezistati psihic, fara zgomot si scandal. Pe urma veti hotara ce o sa faceti, cum veti proceda.

| scr a răspuns:

Daca se ascunde de tine, inseamna ca s-ar putea sa treaca in adevaratul sens al cuvantului la a a te "insela".
Ca sa previi asta, afla ce-i lipseste, ofera-i flori, alint-o, fii romantic, ofera-i partide de sex pe care sa nu le uite asa de usor...

| blondix_2927 a răspuns:

Omoar-o laughing)) glumesc, vorbeste cu ea...lamuriti situatia

| adalove25 a răspuns:

Vorbeste cu ea e kel mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu inteleg conceptul de "ma inseala pe net". Consider ca inselatul se poate face doar fizic.Ca tu te simti tradat, asta e altceva. Vorbeste cu sotia ta pe un ton calm, si explica-i ce nu iti place si cum ti-ai dori sa fie relatia. Cere-i sa faca acelasi lucru. Sper ca asta va va ajuta. Si incearca sa nu fii gelos din orice prostie, aduce numai rau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Heii ma uitam la profilu tau si la prima intrebare
dc vrei sa cunostii fete si baietii din strainatate?
ce este cu linkul ala de la chatul romanesc?
vb de sotia ta dar, ba mai mult o acuzii de infidelitate virtuala tu ce facii? acolo pe chat?
daca vrei sa rezolvi pr cu sotia, lasa-ti netu, adunati-va, si vb deschis ce va doare, ce va nemultumeste, si tu ai partea ta de vina, poate chiar tu esti vinovat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei tu ce este cu prima ta intrebare?
dc vrei sa cunostii fetes i baietii din strainatate?
ce este cu chatul de la profilul tau?
vb de sotia ta dar nici ca tine nu mi rusine
sunt combinsa ca tu esti vinovat, daca vrei sa iti refaci casnicia, lasa netul vb deschis cu sotia, si e ok daca nu divortatii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. Daca sotia ta isi petrece timpul pe net, e din faptul ca nu stii sa o mai atragi, nu-i acorzi atentie si cauta comunicare, Asta am patit si eu, am vb cu cineva pe net luni bune, si la urma aventura de o noapte... ai mare grija sa nu se ajunga acolo. ca nu -i bine, nu mi pare rau, pentru ca daca stia sa ma tina langa el, nu se ajungea acolo. Asa ca, tine o mai aproape, iar cu faza cu inselatul pe net, ba, nu are cum, dar vezi, se poate si indragosti daca gaseste pe cineva si o intelege asa cum tu n-o faci, bafta