| TutunaruCornelia a întrebat:

Soțul este operat de 11 zile la coloana lombara L1 și vrea activitate sexuala.Se poate cu efort minim din partea lui?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si de ce nu il intrebati pe medicul care la operat? El stie cel mai bine

| Baddboy a răspuns:

Daca o să aibă probleme o ia de la început.
Parerea mea este sa mai astepte macar 10 zile.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca-i posibil asa ceva...ca-l duci inapoi la spital, rupt de spate.
Spune-i sa-si foloseasca mana dreapta si daca il doare, sa o schimbe cu stnaga, macar pentru 1-2 luni, sau cat va spune medicul ca este necesara abstinenta pentru ca operatia aia nu-i joaca, putand da ramana paralizat daca faci miscari interzise.

| mihai69 a răspuns:

O felație sau o masturbare ar merge.

| dullcat a răspuns:

Intrebati medicul.N-a murit nimeni de la abstinenta.

| Emilian65 a răspuns:

Luați legătura cu medicul care l-a operat, dacă are sau nu voie sa facă sex asa repede.

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Nu cred