| saydan a întrebat:

Sper sa nu rade-ti de mine.
De la un timp am ajuns sa fiu foarte timid in prezenta fetelor
si deoarece nu am o iubita si sora ma tot sacaie la cap cand imi fac si eu o iubita problema este alta.stiti nu ma pricep adica nu stiu cum sa intru in vorba cu ia sunt timid. nu stiu ce sa-i spun. ma simt foarte prost cand merg afara cu sora mea si stam pe banca ia cu iubitul iei varmiu cu iubita lui si eu singur..nu stiu cum sa procedez sa-mi pot face o iubita va rog ajutati-ma.imi este foarte rusine de fete + daca-o sa am o iubita mi-e rusine de sora mea de parintii mei de prieteni nu stiu ce sa fac ajutati-ma va rog din suflet

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i sa iti caute ia o gagica si o sa termine cu bataile de cap care ti le creeaza.

| Narfundo a răspuns:

Nu e niciodata prea tarziu.Stie cine este in avatarul meu? Este zachary quinto si am sa te rog sa te informezi in legatura cu el.Viata poate fi frumoasa, daca te lupti pentru ea.Ciuzz

| MaTrIx8378 a răspuns:

Nu este nici-o problema, toti suntem timizi, si eu sunt timid in prezenta unei fete, cu prietenele glumesc, ma distrez, dar cand sunt impreuna cu o fata, este altceva, sunt foarte timid, incearca sa iti faci curaj si sa te bagi in seama cu o fata, n-are de ce sa-ti fie de rusina ta, ea este mai inzdraneata si eu cred ca iti vrea binele si nu raul

| neutrino a răspuns:

Probabil ca esti prea mic pentru a avea o relatie. In aceste conditii tu nu trebuie sa mai stai pe aceeasi banca cu sora ta si verisorul tau.

| Vix999 a răspuns:

Din cum ai scris tu reiese ca vrei sa iti faci o iubita asa de ochii lumii. Probabil ca nu esti inca pregatit.Eu personal nu inteleg chestia cu timiditatea.ce e asa de speriat? Subiecte de conversatii sunt multe iar cel mai rau lucru care se poate intampla e sa primesti un refuz...si ce? Viata e plina de refuzuri ...asa se creeaza experienta.Nu te mai grabi ca iubitele nu vin la comanda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine pa

| d3javw a răspuns:

Eu cred că daca esti tu insuti o sa te placa cineva asa cum esti si daca capeti o imagine falsa si vei avea o prietena si va afla cum esti de fapt nu cred ca o sa stati rpea mult marog incearca as fi tubig grinD:

| aiCEVAcuMINE a răspuns:

In nici un caz nu ai sa iti faci o relatie intr-un club cel mai bine e sa iesi intr-un parc si in cateva zile ai sa ai iubita