| dolceromania a întrebat:

Sper sa nu vă supărați mai ales genul femenin,dar vreau in special răspunsuri de la ele:tot aud pe unu pe altul din prieteni mei că ei agata fete pe strada,că s-ar duce direct la ele și pentru o anumită sumă femeia accepta să întrețină relații sexuale cu el, ei! E adevărat?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Femeile folosesc mereu sexul in folosul lor pentru interesele lor, nu mas mira nu vezi moda sugarbaby, sexul e cel mai vandut lucru din lume unele fac avere din video chat

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, prietenii tai fac glume pe seama naivitatii tale!
Stii tu, multi se lauda ca au avut multe femei la viata lor, ca-i specific barbatului prost de gura, cand in realitate, poate sunt virgini. Nu te sfatuiesc sa ii crezi.
Pune-i la incercare daca nu crezi, mergi cu ei si pune-i sa-ti arate cum fac si o sa vezi cu proprii tai ochi cum procedeaza si cate fete aduna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de varsta. Daca prietenii tai is seniori dinaceia care au si multi bani,poate sa fie adevarat,multe fete chiar si din clasele gimnaziale ar accepta un act sexual pe o suma anumita de bani, daca va intrebati de unde stiu, credeti-ma, am avut colege dinacelea.

In orice caz, este posibil.

| NAT0 a răspuns:

Știi, frumusețea e singurul lucru pe care-l au așa că scoate, mă-nțelegi? Da.laughing
Mbine, nu toate-s așa. Depinde de femeie, dăh. Unele acceptă, altele nu.

| Lola203 a răspuns:

Daca se duc la centuriste, da! Dar asa, pe strada, ma indoiesc profund.