| LeEu a întrebat:

Nu stiu daca ati vazut emisiuni gen Money Talks sau o varianta ceha Czech Streets. Emisiunea se desfasoara in felul urmator: un reporter merge pe strada cu camera ascunsa si abordeaza intamplator fete pe strada. Acesta le face diverse propuneri trasnite culminand cu dezbracatul pe strada sau facut sex pentru bani si alte chestii de genul asta. Intrebarea mea este daca credeti ca ar merge o emisiune de genul asta in Romania si daca credeti ca ar avea audienta maxima si 2. Daca vi s-ar face o asemenea propunere daca ati accepta sa va dezbracati pentru o anumita suma sau chiar sa faceti sex cu reporterul? Dau funda! Vreau un raspuns logic! Mersii anticipat!

1 răspuns:
| Heather2001 a răspuns:

Doar daca ar fi vreo 10000 € sau Mai mult pe noaptelaughingaltfel nutongue