| alincik_8717 a întrebat:

Spune-ti-mi va rog ce sa fac, cind esim cu prietenul la plimbare n-avem despre ce vorbi. stam o ora si nu zicem nimic

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Dar nu aveti si voi colegi/prieteni comuni cu care sa iesiti la inceput pentru a va cunoaste mai bine? Daca nu, mergeti la un suc, o prajitura, o pizza, discutati despre ce muzica va place fiecaruia, despre filme, despre jocuri pe calculator, despre scoala, despre colegi, prieteni comuni, "barfiti" si voi un pic, etc.

3 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Încearcă să-l cunoşti mai bine. să povesteşti trecut, viitor ( ce-ţi doreşti ), scoală, muzică, animale. şi o să vă daţi drumu la gură.

FantaSZy.

| cristina a răspuns:

Vorbiti despre voi despre familie despre probleme.tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duce-ti o carte cu voi laughing)