| DH01 a întrebat:

Spuneti-mi o scrisoare de dragoste,nu prea lungă.
Multumesc,sa nu fie "siropoasa", ci sa reflecte realitatea.

5 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Iti multumesc ca ai aparut in viata mea si ca datorita tie am invatat ce inseamna sa iubesti, sa cunosti cuvantul fericire.Iti multumesc pentru ca m-ai invatat lucrurile esentiale iubirii si ca ai fost langa mereu.
Datorita tie m-am schimbat in bine si pentru asta tin sa iti multumesc foarfte mult pentru ca ai reusit sa faci acest lucru ceea ce multi nu au reusit.
Iti multumesc pentru ca existi si mi-ai ca mi-ai schimbat viata.
Te iubeschappy

Nu stiu daca este bine, dar sper ca ti-am fost de ajutor cat de catbig grin

| Betty18 a răspuns:

Daca chiar vrei sa reflecte realitatea de ce nu o scrii cu mana ta? fiecare vedem lucrurile intr-un mod diferit.

| OOOLEOOO a răspuns:

Sa incepem :

Te iubesc!

the end
by oooleooo

| Tützłк a răspuns:

Buna! Tot ce vei citi, este o mica, dar lunga exprimare a sentimentelor care ma
chinuie, care nu ma lasa in pace, sentimente fara de care nu as putea trai.

Am scris pe cerul albastru, dar norii mi-au sters cuvintele. Am scris pe
tarmul marii, dar valurile mi-au sters cuvintele. Am scris in Yahoo mail sin
in inima mea, si nimic si nimeni nu imi va putea sterge cuvintele.(din inima
ca din mail. poate). http://www.e-dragoste.ro/......ol388.html fundita?

| AzoniC a răspuns:

Parerea mea este ca daca tot iubesti, si atat de mult incat sa scrii o scrisoare de dragoste, ar trebui sa o scrii chiar tu, singur!